Építész tervező

  • Cég neve

    Raw Development Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Tervezés
  • 3D modellezés
  • Koordináció, tervegyeztetés
  • Tervdokumentáció készítése
  • Kivitelezés támogatás

Elvárások

  • Pozitív hozzáállás! Légy proaktív, rugalmas, csapatjátékos
  • Építészmérnöki diploma, legalább 2 év tervezői tapasztalat
  • Precizitás, komplex látásmód
  • Önállóság, hatékony munkavégzés, határidők tartása
  • Előny: REVIT, angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség – színvonalas projektek, BIM, REVIT
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • Kiváló munkakörülmények, támogató légkör
  • Kiegyensúlyozott, napi 8 órás munkavégzés
  • Folyamatos munkaellátás, biztos jövőkép
  • Versenyképes, bejelentett fizetés

Céginformáció

Építész tervezőket keresünk dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkba. Nagy léptékű, komplex projektek tervezésén dolgozunk – irodaházak, szállodák, társasházak – BIM munkamódszerrel, innovatívan.

Hiszünk benne, hogy a tervezés és a kivitelezés összekapcsolásával jobbá tehetjük a folyamatot, ami az ötlettől az használatbavételig vezet. A szervezeten belüli kivitelezési tapasztalatokat behívjuk a tervező asztal mellé, a kivitelezéshez aktív tervezői támogatást biztosítunk. Célunk építészeti dizájnban és műszakilag egyaránt minőségi projekteket megvalósítani, hatékonyan és jó hangulatban.